Burze:
Oglas:
Početna > Burze > Dionice > Zagrebačka burza
  • Smanji veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Povećaj veličinu slova

 


Zagrebačka burza


Napomena: podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
Arhiva: prikaži/snimi kao Excel

INDEKSI
Ukupni promet: 6.894.325,18 Kn
Indeks Datum Vrijednost %promjene
CROBEX 10.04.2014 1.744,32 - 0,32
CROBEX10 10.04.2014 981,85 - 0,78
trgovanje
Posljednji update podataka: 1.8.2014 16:45:02
NazivSimbolKupnjaProdajaNajvišaNajnižaZadnja%promjenePrometKoličina
 EGB-S-LDXA0,0046,0044,0031,3035,40-32,99244.514,416.557
 EGB-S-LSP70,000,0011,1011,1011,10-9,7622.200,002.000
 EGB-S-LSP80,000,005,504,704,70-32,8630.500,006.000
 EGB-S-LWL50,000,00116,00116,00116,00-8,161.856,0016
 EGB-S-SDX90,00122,00116,20116,20116,2038,006.972,0060
 EGB-S-SSP70,000,0011,7011,7011,7027,171.462,50125
 EGB-S-SSP80,000,0017,9017,9017,9018,5411.796,10659
AD PLASTIK D.D. 

ADPL-R-A

122,85123,35123,00122,55122,85-0,15147.824,761.203
ADRIS GRUPA D.D. 

ADRS-P-A

287,00289,99293,57286,05289,99-1,23317.957,851.098
ADRIS GRUPA D.D. 

ADRS-R-A

306,01319,00320,00320,00320,000,5347.040,00147
ARENATURIST D.D. 

ARNT-R-A

351,51359,96353,06351,51351,51-1,8448.692,31138
ATLANTIC GRUPA D.D. 

ATGR-R-A

935,00940,00946,00928,01932,21-0,19307.457,49328
ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 

ATPL-R-A

334,44338,95341,00334,44335,00-1,9115.183,3245
ATLAS NEKRETNINE D.D. 

ATLN-R-A

53,1056,0056,0056,0056,00-0,27112.000,002.000
AUTO-HRVATSKA D.D. 

AUHR-R-A

436,00499,90500,00499,95500,0019,672.499,805
BC INSTITUT D.D. 

BCIN-R-A

393,86420,00424,90392,07424,901,27103.267,09247
BELJE D.D. 

BLJE-R-A

42,5843,0343,0341,2243,00-0,07645.055,9515.160
CROATIA OSIGURANJE D.D. 

CROS-P-A

7.500,978.500,977.500,977.500,977.500,970,0037.504,855
DALEKOVOD D.D. 

DLKV-R-A

17,6318,6618,6618,6318,661,147.233,93388
ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 

DDJH-R-A

42,5044,2743,5042,5143,50-1,65136.014,723.183
ELEKTROPROMET D.D. 

ELPR-R-A

3,6013,0013,0013,0013,00-34,84442,0034
ERICSSON NIKOLA TESLA D... 

ERNT-R-A

1.395,001.413,001.405,001.399,991.400,00-1,07116.210,7183
Erste Group Bank AG  

EGB-S-SWL4

0,000,00160,60160,40160,407,4039.959,60249
Erste Group Bank AG  

EGB-S-SGD5

0,000,00207,80207,80207,804,0020.780,00100
Erste Group Bank AG  

EGB-S-LDX5

0,000,00155,20155,20155,20-13,7838.800,00250
Erste Group Bank AG  

EGB-S-LDX6

0,000,00134,30134,30134,30-16,0620.279,30151
Erste Group Bank AG  

EGB-S-LDX7

0,00171,00113,30111,90112,20-15,3287.919,00780
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LDX8

0,00120,0085,0074,8077,60-19,739.031,20119
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LWL4

0,00131,9089,8089,8089,80-8,41898,0010
Genera d.d. 

VERN-R-A

43,5546,8546,0045,8046,000,525.414,80118
HOTELI BRELA D.D. 

HBRL-R-A

7,057,497,057,057,053,22380,7054
HOTELI MAESTRAL D.D. 

HMST-R-A

337,37349,47349,99338,98348,994,7073.788,57214
HRVATSKE TELEKOMUNIKACI... 

HT-R-A

148,32149,79149,54148,33148,33-0,30380.122,662.551
HUP-ZAGREB D.D. 

HUPZ-R-A

1.636,001.669,001.636,001.636,001.636,00-1,126.544,004
IMPERIAL D.D. 

HIMR-R-A

590,02605,00604,99580,02604,995,13415.918,67692
INA - INDUSTRIJA NAFTE ... 

INA-R-A

4.000,004.050,004.000,004.000,004.000,000,0076.000,0019
INGRA D.D. 

INGR-R-A

2,362,462,462,332,467,4219.698,348.244
Institut IGH d.d. 

IGH-R-A

143,00147,93152,00137,37143,009,31167.653,391.171
IPK KANDIT D.D. 

IPKK-R-A

125,00135,00126,00125,00125,002,121.508,0012
JADRANSKA BANKA D.D. ŠI... 

JDBA-R-A

910,00950,00950,00950,00950,000,0019.000,0020
JADROAGENT D.D. 

JDGT-R-A

681,00700,00681,11681,11681,110,153.405,555
JADROPLOV D. D. 

JDPL-R-A

135,06137,46137,51134,13137,510,7334.098,82252
JANAF D.D. 

JNAF-R-A

2.950,003.029,003.029,003.000,003.029,00-1,7793.075,0031
Kaštelanski staklenici ... 

KSST-R-A

306,00324,89310,01303,01303,01-6,189.265,3530
KOKA D.D. 

KOKA-R-A

250,00264,80250,00250,00250,000,005.250,0021
KONČAR-D&ST D.D. 

KODT-P-A

963,00994,99971,14971,11971,110,007.769,008
LEDO D.D. 

LEDO-R-A

8.850,009.020,008.930,008.850,008.930,00-0,17489.050,0055
LIBURNIA RIVIERA HOTELI... 

LRH-R-A

3.349,993.470,003.400,003.400,003.400,004,503.400,001
LOŠINJSKA PLOVIDBA-HOLD... 

LPLH-R-A

183,11198,91199,97182,05189,990,52165.246,43890
LUCIDUS D.D. 

LCDS-R-A

12,5414,9814,0114,0114,013,5510.423,44744
LUKA RIJEKA D.D. 

LKRI-R-A

73,1776,6574,6373,1673,16-4,1329.070,04394
LURA D.D. 

LURA-R-A

300,00357,99357,99357,99357,9911,871.073,973
Magma d.d. 

MGMA-R-A

1,511,701,761,761,762,33880,00500
PBZ D.D. 

PBZ-R-A

447,30467,00465,00465,00465,003,9814.880,0032
PETROKEMIJA D.D. 

PTKM-R-A

36,0337,4337,9735,9536,01-1,8054.544,661.496
PIK D.D. 

PIKR-R-A

101,02140,00107,00107,00107,00-26,2121.400,00200
PIK-VINKOVCI D.D. 

PIVK-R-A

176,10180,00176,10176,10176,103,018.628,9049
PLAVA LAGUNA D.D. 

PLAG-R-A

3.205,003.440,003.285,003.285,003.285,00-1,72252.945,0077
PODRAVKA D.D. 

PODR-R-A

302,50305,00306,00303,00305,001,33404.829,851.326
POUNJE D.D. 

PUNT-R-A

1,001,481,301,301,3030,00172,90133
PROFICIO D.D. 

PRFC-R-A

23,0723,9923,9923,0723,07-2,8610.129,04426
RIVIERA ADRIA D.D. 

RIVP-R-A

16,7616,9816,9916,7616,991,4320.752,651.235
RIZ-ODAŠILJAČI D.D. 

RIZO-R-A

67,0068,4867,2066,5266,602,7916.025,88240
SAPONIA D.D. 

SAPN-R-A

197,15207,90202,00196,00202,00-0,0613.225,0067
SEM 1986 D.D. 

SM86-R-A

0,00155,00155,00155,00155,002,4855.800,00360
SN HOLDING D.D. 

SNHO-R-A

250,06254,00255,00250,06250,06-0,54741.759,442.922
SUNČANI HVAR D.D. 

SUNH-R-A

8,6010,0010,0310,0310,030,306.118,30610
TEHNIKA D.D. 

THNK-R-A

416,00438,00438,00430,00438,006,528.687,9120
TURISTHOTEL D.D. 

TUHO-R-A

1.905,001.995,001.905,051.905,051.905,050,009.525,255
ULJANIK PLOVIDBA D.D. 

ULPL-R-A

175,00177,99177,99175,00177,992,203.713,4821
VABA D.D. 

BPBA-R-A

6,917,506,916,916,91-7,8748,377
Valamar Adria Holding d... 

KORF-R-A

210,97214,00218,89210,94213,000,09285.852,831.344
Valamar grupa d.d. 

VLHO-R-A

193,03194,00198,00194,00194,00-2,73146.996,89754
VARTEKS D.D. VARAŽDIN 

VART-R-1

19,0020,3120,0019,0019,50-3,2326.167,251.360
VIADUKT D.D. 

VDKT-R-A

223,10233,94223,01223,00223,00-0,607.359,2333
Vupik d.d. 

VPIK-R-A

83,5587,7787,8183,5683,56-2,1536.797,17432
ZAGREBAČKA BANKA D.D. 

ZABA-R-A

32,5033,0033,4433,0033,001,542.992,0090
ZIF FIMA PROPRIUS D.D. 

FMPS-R-A

11,3015,0012,6212,6212,62-6,5212.620,001.000
ZVEČEVO D.D. 

ZVCV-R-A

131,00139,00139,00139,00139,00-13,1233.638,00242
  prikaži/snimi kao Excel

ponude za kupnju i prodaju
Posljednji update podataka: 1.8.2014 16:45:02
NazivSimbolKupnjaProdajaNajvišaNajnižaZadnja%promjenePrometKoličina
 

EGB-S-LNG2

0,0012,400,000,000,000,000,000
KENTBANK D.D. 

BRBA-P-A

2.200,004.150,000,000,000,000,000,000
ACI D.D. 

ACI-R-A

5.300,005.555,000,000,000,000,000,000
AGROMEĐIMURJE D.D. ČAKO... 

AGMM-R-A

150,00398,800,000,000,000,000,000
APARTMANI MEDENA D.D. 

AMDN-R-A

70,00100,000,000,000,000,000,000
ATLAS D.D. 

ATLS-R-A

4,006,700,000,000,000,000,000
BADEL 1862 D. D. 

BD62-R-A

14,5315,250,000,000,000,000,000
BANKA SONIC D.D. 

SSNC-P-A1

0,00600,000,000,000,000,000,000
BILOKALNIK D.D. 

BLKL-R-A

30,1371,000,000,000,000,000,000
BRESTOVAC D.D. 

BRST-R-A

0,0074,980,000,000,000,000,000
BRIONKA D.D. 

BRNK-R-A

12,8022,780,000,000,000,000,000
Brodogradilište Viktor ... 

VLEN-R-B

0,007,500,000,000,000,000,000
Brodograđevna industrij... 

3MAJ-R-A

0,00280,000,000,000,000,000,000
BRODOMERKUR D.D. 

BDMR-R-A

240,00400,000,000,000,000,000,000
BRODOSPAS D.D. SPLIT 

BDSS-R-A

285,05314,980,000,000,000,000,000
CHROMOS AGRO D.D. 

CHAG-R-A

200,00220,000,000,000,000,000,000
CROATIA AIRLINES D.D. 

CRAL-R-A

0,00125,000,000,000,000,000,000
CROATIA OSIGURANJE D.D. 

CROS-R-A

7.300,017.430,000,000,000,000,000,000
ČAKOVEČKI MLINOVI D.D. 

CKML-R-A

3.275,003.500,000,000,000,000,000,000
ČATEKS D.D. 

CTKS-R-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
Dalma d.d. 

DALS-R-A

0,00500,000,000,000,000,000,000
DUBROVAČKO PRIMORJE D.D. 

DUPM-R-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
ELEKTROMETAL D.D. 

ELKL-R-A

0,0025,000,000,000,000,000,000
Elektroprojekt d.d. 

ELKP-R-A

281,03350,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-SGD6

0,00125,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-SHT3

28,0040,680,000,000,000,000,000
EUROHERC OSIGURANJE D.D. 

EHOS-R-A

0,002.999,000,000,000,000,000,000
Europlantaže dioničko d... 

EPLT-R-A

700,00885,000,000,000,000,000,000
EXPORTDRVO D.D. 

EXPD-R-A

400,00718,900,000,000,000,000,000
FINVEST CORP D.D. 

FNVC-R-A

25,0036,000,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-151A

95,9298,670,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-157A

86,110,000,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-161A

89,9095,200,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-167A

85,6193,180,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-171A

82,4184,050,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-177A

79,4181,670,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-181A

73,4179,380,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-187A

71,4177,250,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-191A

67,4175,200,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-197A

64,4173,290,000,000,000,000,000
FRANCK D.D. 

FRNK-R-A

0,00505,000,000,000,000,000,000
Gabarit d.d. 

GBRT-R-A

700,00800,000,000,000,000,000,000
Helios Faros d.d. 

HEFA-R-A

0,00197,990,000,000,000,000,000
HG Spot d.d. 

HGSP-R-A

0,501,500,000,000,000,000,000
HIDROELEKTRA NISKOGRADN... 

HDEL-R-A

23,2325,900,000,000,000,000,000
HOTEL MEDENA D.D. 

HMDN-R-A

60,0174,980,000,000,000,000,000
HOTELI BAŠKA VODA D.D. 

HBVD-R-A

0,00116,400,000,000,000,000,000
HOTELI HALUDOVO MALINSK... 

HHLD-R-A

0,0078,000,000,000,000,000,000
HOTELI JADRAN D.D. 

HJDR-R-A

41,0077,820,000,000,000,000,000
HOTELI MAKARSKA D.D. 

HMAM-R-A

155,05173,990,000,000,000,000,000
HOTELI PODGORA D.D. 

HPDG-R-A

11,0024,000,000,000,000,000,000
HOTELI TUČEPI D.D. 

HTCP-R-A

130,00150,000,000,000,000,000,000
Hoteli Vodice dioničko ... 

HVDC-R-A

0,00140,000,000,000,000,000,000
Hoteli Zlatni rat 

HZLA-R-A

46,2455,000,000,000,000,000,000
Hoteli Živogošće d.d. 

HZVG-R-A

14,7036,000,000,000,000,000,000
HPB D.D. 

HPB-R-A

820,001.099,000,000,000,000,000,000
HRVATSKI DUHANI D.D. 

HRDH-R-A

60,1086,990,000,000,000,000,000
HTP KORČULA D.D. 

HTPK-R-A

46,0152,500,000,000,000,000,000
HTP OREBIĆ D.D. 

HTPO-R-A

66,0075,000,000,000,000,000,000
Humanitas d.d. za proiz... 

HMNS-R-A

33,000,000,000,000,000,000,000
ILIRIJA D.D. 

ILRA-R-A

400,00533,490,000,000,000,000,000
IMUNOLOŠKI ZAVOD D.D. 

IMZV-R-A

0,0099,000,000,000,000,000,000
INFOSISTEM D.D. 

INFS-R-A

114,00159,000,000,000,000,000,000
Istarska kreditna banka... 

IKBA-P-A

0,001.450,000,000,000,000,000,000
ISTARSKA KREDITNA BANKA... 

IKBA-R-A

960,001.099,000,000,000,000,000,000
ISTRA-AUTO D.D. 

ISAU-R-A

12,920,000,000,000,000,000,000
JADRAN D.D. 

JDTC-R-A

20,1023,000,000,000,000,000,000
JADRANSKO OSIGURANJE D.D. 

JDOS-R-A

2.801,032.890,000,000,000,000,000,000
JAMNICA D.D. 

JMNC-R-A

73.009,0076.990,000,000,000,000,000,000
JELSA D.D. 

JLSA-R-A

0,00300,000,000,000,000,000,000
KAMENSKO D.D. ZAGREB 

KMSK-R-A

0,0016,870,000,000,000,000,000
KARLOVAČKA BANKA D.D. 

KABA-P-A

26,970,000,000,000,000,000,000
KARLOVAČKA BANKA D.D. 

KABA-R-A

8,2210,000,000,000,000,000,000
KBZ D.D. 

KBZ-R-A

100,00127,070,000,000,000,000,000
KOESTLIN D.D. 

KOES-R-A

400,00567,890,000,000,000,000,000
KONČAR - ELEKTRIČNI APA... 

KOSN-R-A

935,111.099,990,000,000,000,000,000
Končar - mjerni transfo... 

KOTR-P-A

1.252,001.320,000,000,000,000,000,000
KONČAR D.D. 

KOEI-R-A

680,01686,000,000,000,000,000,000
Končar Sklopna postroje... 

KOSK-P-A

0,00120,000,000,000,000,000,000
Končar Sklopna postroje... 

KOSK-R-A

0,00120,000,000,000,000,000,000
KONČAR-D&ST D.D. 

KODT-R-A

973,01999,000,000,000,000,000,000
KOTEKS D.D. 

KTKS-R-A

1,233,740,000,000,000,000,000
KOTKA D.D. 

KTKA-R-A

334,00500,000,000,000,000,000,000
KRAŠ D. D. 

KRAS-R-A

355,02360,000,000,000,000,000,000
KUTJEVO D.D. 

KTJV-R-A

14,2816,650,000,000,000,000,000
LAVČEVIĆ D.D. 

LVCV-R-A

84,0199,000,000,000,000,000,000
LUKA PLOČE D.D. 

LKPC-R-A

540,01544,990,000,000,000,000,000
MAISTRA D.D. 

MAIS-R-A

115,00118,000,000,000,000,000,000
MARASKA D.D. 

MRSK-R-A

0,0099,990,000,000,000,000,000
MEDIKA D.D. 

MDKA-R-A

0,0021.000,000,000,000,000,000,000
Meso-rad dioničko društ... 

MESR-R-A

0,0099,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO FINANCIJA 

RHMF-A-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO ZA JAV. RA... 

RHMJ-A-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
MIV D.D. VARAŽDIN 

MIV-R-A

1.990,002.998,000,000,000,000,000,000
MLINAR D.D. KRIŽEVCI 

MLNR-R-A

401,00500,000,000,000,000,000,000
MONTER-STROJARSKE MONTA... 

MTSM-R-A

5.000,0050.000,000,000,000,000,000,000
NAVA BANKA D.D. ZAGREB 

NVBA-R-A

0,509,000,000,000,000,000,000
Nexe grupa d.d. 

NEXE-R-A

80,0085,000,000,000,000,000,000
Olympia Vodice d.d. 

OLVD-R-A

60,03250,000,000,000,000,000,000
Opeka d.d. za proizvodn... 

OPEK-R-A

240,000,000,000,000,000,000,000
Optima telekom d.d. za 

OPTE-R-A

5,276,050,000,000,000,000,000
Palace hotel d.d. 

PLCH-R-A

100,00130,000,000,000,000,000,000
PISMORAD D.D. 

PSMR-R-A

240,00270,000,000,000,000,000,000
PODRAVSKA BANKA D.D. 

PDBA-R-A

200,00240,000,000,000,000,000,000
PULJANKA D.D. 

PLJK-R-A

1,0010,000,000,000,000,000,000
Quaestus nekretnine 

QUNE-R-A

9,0010,000,000,000,000,000,000
RAZVITAK D.D. 

RZVI-R-A

0,0035,850,000,000,000,000,000
SLATINSKA BANKA 

SNBA-R-A

40,5143,770,000,000,000,000,000
Slobodna Dalmacija d.d. 

SLDM-R-A

0,0020,000,000,000,000,000,000
SOLARIS D.D. 

SLRS-R-A

702,02729,980,000,000,000,000,000
SPAČVA D.D. VINKOVCI 

SPVA-R-A

11,1389,000,000,000,000,000,000
SPIN VALIS D.D. 

SPNV-R-A

400,000,000,000,000,000,000,000
SUNCE OSIGURANJE D.D. 

SCOS-R-A

0,004.500,000,000,000,000,000,000
SZIF D.D. 

SLPF-R-A

30,7033,000,000,000,000,000,000
TANKERKOMERC D.D 

TNKC-R-A

0,00698,000,000,000,000,000,000
TANKERSKA PLOVIDBA D.D. 

TNPL-R-A

313,13339,000,000,000,000,000,000
TEHNOMONT D.D. 

THMT-R-A

60,01180,000,000,000,000,000,000
TEKSTILPROMET D.D. 

TKPR-R-A

0,00300,000,000,000,000,000,000
TERRA FIRMA D.D. 

TRFM-R-A

145,00149,000,000,000,000,000,000
Terra Mediterranea d.d. 

TRMD-R-A

0,0025,000,000,000,000,000,000
TISAK D.D. 

TISK-R-A

175,03190,000,000,000,000,000,000
TLM D.D. 

TLM-R-A

7,3320,000,000,000,000,000,000
TOZ PENKALA, TVORNICA O... 

TOZ-R-A

32,0365,000,000,000,000,000,000
TVORNICA STOČNE HRANE D... 

TSHC-R-A

7.600,159.500,000,000,000,000,000,000
ULJANIK D.D. 

ULJN-R-A

34,9458,770,000,000,000,000,000
Vajda d.d. Čakovec 

MIVA-R-A

229,98250,000,000,000,000,000,000
VELEBIT ZIF D.D. 

VLBT-R-A

7,359,470,000,000,000,000,000
VELEBIT ŽIVOTNO OSIGURA... 

VZIO-R-A

0,0012,000,000,000,000,000,000
Veliebit osiguranje d.d. 

VELO-R-A

0,0012,000,000,000,000,000,000
Viro tvornica šećera d.d. 

VIRO-R-A

355,00418,350,000,000,000,000,000
VIS D.D. 

VIS-R-A

6,0015,000,000,000,000,000,000
Vjesnik d.d. 

VJSN-R-A

0,0024,900,000,000,000,000,000
Vodoprivreda Zagreb d.d. 

VDZG-R-A

0,00115,000,000,000,000,000,000
ZAGREBAČKE PEKARNE KLAR... 

ZPKL-R-A

0,00170,000,000,000,000,000,000
ZAGREBAČKO ELEKTROTEHNI... 

ZEP-R-A

30,0045,500,000,000,000,000,000
ZIF BREZA INVEST D.D. V... 

BRIN-R-A

15,0517,000,000,000,000,000,000
ZLATNI RAT D.D. 

ZLAR-R-A

5,0210,000,000,000,000,000,000
ZVIJEZDA D.D. 

ZVZD-R-A

2.801,102.887,000,000,000,000,000,000
ŽITNJAK D.D. 

ZTNJ-R-A

190,01225,000,000,000,000,000,000
  prikaži/snimi kao Excel



Zagrebačka burza - obveznice


Obveznice
Posljednji update podataka: 1.8.2014 16:45:02
NazivSimbolKupnjaProdajaNajvišaNajnižaZadnja %%promjenePrometKoličina
Ministarstvo financija ... 

RHMF-O-167A

105,600,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO FINANCIJA 

RHMF-O-172A

100,150,000,000,000,000,000,000
Ministarstvo financija ... 

RHMF-O-17BA

105,800,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO FINANCIJA 

RHMF-O-203A

112,80115,250,000,000,000,000,000
Ministarstvo financija ... 

RHMF-O-247E

110,50111,000,000,000,000,000,000
ERSTE & STEIERMARKI... 

RIBA-O-177A

103,61105,10105,10104,60105,100,0099.325,5612.400
  prikaži/snimi kao Excel

Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza ne odgovara za točnost objavljenih podataka.