Burze:
Oglas:
Početna > Burze > Dionice > Zagrebačka burza
  • Smanji veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Povećaj veličinu slova

 


Zagrebačka burza


Napomena: podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
Arhiva: prikaži/snimi kao Excel

INDEKSI
Ukupni promet: 18.596.641,58 Kn
Indeks Datum Vrijednost %promjene
CROBEX 10.04.2014 1.744,32 - 0,32
CROBEX10 10.04.2014 981,85 - 0,78
trgovanje
Posljednji update podataka: 16.9.2014 16:45:02
NazivSimbolKupnjaProdajaNajvišaNajnižaZadnja%promjenePrometKoličina
 EGB-S-LNG40,000,002,001,801,800,5686.342,0046.096
 EGB-S-LSL80,009,598,508,508,50-1,052.550,00300
 EGB-S-LSP70,0016,4014,8014,8014,80-0,671.746,40118
 EGB-S-LSP80,000,009,209,009,202,2223.641,802.609
 EGB-S-SSP70,009,108,808,808,804,767.920,00900
 EGB-S-SSP80,000,0014,5014,5014,500,3517.472,501.205
 EGB-S-SDX90,000,0086,3086,3086,303,1343.150,00500
 EGB-S-SDXA61,1078,0064,0061,6064,006,6719.038,90301
ACI D.D. 

ACI-R-A

6.150,006.400,006.299,956.000,006.200,003,33148.999,5024
AD PLASTIK D.D. 

ADPL-R-A

129,28130,19130,20129,51129,51-0,3848.889,10376
ADRIS GRUPA D.D. 

ADRS-P-A

320,21324,99324,99315,75324,502,44277.279,46865
ADRIS GRUPA D.D. 

ADRS-R-A

346,00354,90354,90350,00354,904,182.180.177,216.227
APARTMANI MEDENA D.D. 

AMDN-R-A

0,0099,0097,9897,9897,98-6,698.818,2090
ARENATURIST D.D. 

ARNT-R-A

355,00359,00359,99355,00355,00-0,2188.768,48248
ATLANTIC GRUPA D.D. 

ATGR-R-A

976,00980,00985,00975,10979,000,032.630.034,002.672
ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 

ATPL-R-A

383,05394,40398,00385,09385,09-2,97595.273,521.518
ATLAS D.D. 

ATLS-R-A

4,096,204,104,104,10-33,87512,50125
ATLAS NEKRETNINE D.D. 

ATLN-R-A

74,2878,9974,2674,2674,26-7,053.787,2651
BADEL 1862 D. D. 

BD62-R-A

11,6612,9713,0011,6111,61-10,1416.540,911.395
BC INSTITUT D.D. 

BCIN-R-A

512,30542,99544,40519,50544,407,5770.320,13132
BELJE D.D. 

BLJE-R-A

40,7040,9941,3040,6940,990,47118.546,502.894
BRODOSPAS D.D. SPLIT 

BDSS-R-A

320,00334,97321,06320,00320,002,675.128,4816
CROATIA OSIGURANJE D.D. 

CROS-R-A

7.350,007.430,007.350,007.350,007.350,00-0,817.350,001
DALEKOVOD D.D. 

DLKV-R-A

16,8017,2817,3617,2117,290,463.045,96176
ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 

DDJH-R-A

41,7142,9943,0041,4041,40-2,61131.860,443.131
ERICSSON NIKOLA TESLA D... 

ERNT-R-A

1.375,161.389,991.385,001.375,111.385,000,58127.087,7492
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LWL4

0,0084,7070,3066,6070,3013,5780.817,001.174
Erste Group Bank AG 

EGB-S-SHT3

0,000,0025,9425,9425,944,1838.910,001.500
Genera d.d. 

VERN-R-A

47,2351,8951,9946,2146,21-9,0414.648,83305
HOTELI MAESTRAL D.D. 

HMST-R-A

242,00249,86258,98240,00249,89-2,36292.668,261.178
HRVATSKE TELEKOMUNIKACI... 

HT-R-A

157,00157,07157,49156,13157,00-0,51810.806,775.171
HTP OREBIĆ D.D. 

HTPO-R-A

60,03100,0066,0566,0566,05-11,935.680,3086
HUP-ZAGREB D.D. 

HUPZ-R-A

1.680,001.740,001.680,001.680,001.680,000,098.400,005
ILIRIJA D.D. 

ILRA-R-A

780,00840,00780,00780,00780,00-5,4515.600,0020
IMPERIAL D.D. 

HIMR-R-A

409,04415,00430,00411,00415,00-4,68256.548,77611
INA - INDUSTRIJA NAFTE ... 

INA-R-A

3.950,004.000,004.030,003.950,003.950,00-1,22323.231,3081
INGRA D.D. 

INGR-R-A

2,132,182,192,132,173,8338.627,2217.924
Institut IGH d.d. 

IGH-R-A

146,25153,22149,50146,90149,502,8842.190,76286
JADRANSKA BANKA D.D. ŠI... 

JDBA-R-A

0,00950,00940,00940,00940,000,00862.920,00918
JADROPLOV D. D. 

JDPL-R-A

131,50136,89133,00131,00131,50-2,6448.313,59366
JAMNICA D.D. 

JMNC-R-A

82.650,0089.150,0086.000,0085.000,0086.000,002,38343.000,004
JANAF D.D. 

JNAF-R-A

3.225,173.497,983.490,003.438,993.490,004,1879.786,7423
KARLOVAČKA BANKA D.D. 

KABA-R-A

10,0010,4910,0110,0110,0111,222.002,00200
Kaštelanski staklenici ... 

KSST-R-A

294,24309,88314,98284,00294,305,6926.609,8590
KONČAR D.D. 

KOEI-R-A

730,01744,00743,57738,00738,000,0374.582,71101
KONČAR-D&ST D.D. 

KODT-P-A

1.040,891.099,001.082,991.017,131.082,996,49421.863,12396
KONČAR-D&ST D.D. 

KODT-R-A

1.142,001.220,001.200,001.130,001.200,004,54608.461,06510
KRAŠ D. D. 

KRAS-R-A

338,20347,99340,00340,00340,000,306.800,0020
KUTJEVO D.D. 

KTJV-R-A

15,4816,9916,1015,2115,21-6,111.930,38122
LIBURNIA RIVIERA HOTELI... 

LRH-R-A

3.708,003.798,993.898,963.706,013.706,011,66151.367,8840
LOŠINJSKA PLOVIDBA-HOLD... 

LPLH-R-A

203,00207,00207,00206,84207,000,9838.497,35186
LUKA PLOČE D.D. 

LKPC-R-A

530,00539,08540,00532,00537,001,97407.323,09758
LUKA RIJEKA D.D. 

LKRI-R-A

73,0373,6073,0172,9073,001,0114.524,17199
Magma d.d. 

MGMA-R-A

1,992,102,001,981,98-0,5010.163,205.100
MAISTRA D.D. 

MAIS-R-A

156,00159,00159,00156,00159,004,4117.550,10112
MEDIKA D.D. 

MDKA-R-A

9.450,009.900,009.450,009.450,009.450,001,1047.250,005
Optima telekom d.d. za 

OPTE-R-A

5,606,296,306,306,305,70945,00150
PBZ D.D. 

PBZ-R-A

503,25514,00513,94503,01513,942,1249.504,0898
PETROKEMIJA D.D. 

PTKM-R-A

30,3531,4431,8630,5030,500,3611.130,76361
PIK D.D. 

PIKR-R-A

120,10140,00125,00125,00125,005,4915.500,00124
PIK-VINKOVCI D.D. 

PIVK-R-A

255,50280,00255,51255,51255,510,001.022,044
PLAVA LAGUNA D.D. 

PLAG-R-A

3.711,003.799,003.711,003.711,003.711,001,393.711,001
PODRAVKA D.D. 

PODR-R-A

318,00329,05326,50322,00326,402,803.813.882,6111.741
PROFICIO D.D. 

PRFC-R-A

22,0522,8822,0722,0422,05-0,363.617,81164
PULJANKA D.D. 

PLJK-R-A

1,0017,7510,0010,0010,00-2,444.950,00495
RIVIERA ADRIA D.D. 

RIVP-R-A

18,7118,9019,0018,9018,90-0,587.712,00408
RIZ-ODAŠILJAČI D.D. 

RIZO-R-A

64,9166,0069,0065,0065,00-5,70248.254,373.745
SAPONIA D.D. 

SAPN-R-A

231,01235,00234,00230,00231,01-1,2026.588,08114
SN HOLDING D.D. 

SNHO-R-A

243,04253,74250,00238,00250,004,21309.887,981.252
SOLARIS D.D. 

SLRS-R-A

702,00714,99702,00700,00700,00-0,2629.469,0042
SUNČANI HVAR D.D. 

SUNH-R-A

10,5812,9710,5810,5810,582,824.041,56382
TANKERSKA PLOVIDBA D.D. 

TNPL-R-A

351,00359,99360,00360,00360,000,002.160,006
TEHNIKA D.D. 

THNK-R-A

405,50410,50407,00405,50407,001,2419.069,0047
TURISTHOTEL D.D. 

TUHO-R-A

2.250,002.350,002.300,002.250,002.250,000,599.100,004
ULJANIK PLOVIDBA D.D. 

ULPL-R-A

177,11181,49181,00177,00180,500,5678.743,75438
Valamar Adria Holding d... 

KORF-R-A

237,36237,90237,89234,00237,362,16830.733,073.522
Valamar grupa d.d. 

VLHO-R-A

217,00222,99220,00214,05220,002,1548.559,14224
VARTEKS D.D. VARAŽDIN 

VART-R-1

28,2129,4929,8925,0029,0013,90435.160,0515.271
VIADUKT D.D. 

VDKT-R-A

237,02247,49244,30244,29244,301,618.305,9834
Vupik d.d. 

VPIK-R-A

82,1683,9084,8082,0382,11-1,1266.990,91807
ZAGREBAČKA BANKA D.D. 

ZABA-R-A

36,8037,4037,0036,8036,80-0,16209.832,785.690
ZVEČEVO D.D. 

ZVCV-R-A

120,00124,98120,00120,00120,00-0,507.200,0060
ZVIJEZDA D.D. 

ZVZD-R-A

2.769,152.892,002.857,002.780,002.857,000,32166.566,0959
  prikaži/snimi kao Excel

ponude za kupnju i prodaju
Posljednji update podataka: 16.9.2014 16:45:02
NazivSimbolKupnjaProdajaNajvišaNajnižaZadnja%promjenePrometKoličina
 

EGB-S-LPT2

0,0016,600,000,000,000,000,000
KENTBANK D.D. 

BRBA-P-A

3.090,004.500,000,000,000,000,000,000
AGROMEĐIMURJE D.D. ČAKO... 

AGMM-R-A

125,00368,860,000,000,000,000,000
AUTO-HRVATSKA D.D. 

AUHR-R-A

485,00544,000,000,000,000,000,000
BILOKALNIK D.D. 

BLKL-R-A

71,0094,980,000,000,000,000,000
BRESTOVAC D.D. 

BRST-R-A

0,0068,900,000,000,000,000,000
BRIONKA D.D. 

BRNK-R-A

12,8018,920,000,000,000,000,000
Brodogradilište Viktor ... 

VLEN-R-B

4,458,000,000,000,000,000,000
Brodograđevna industrij... 

3MAJ-R-A

0,00300,000,000,000,000,000,000
BRODOMERKUR D.D. 

BDMR-R-A

240,00360,000,000,000,000,000,000
CHROMOS AGRO D.D. 

CHAG-R-A

205,00220,000,000,000,000,000,000
CROATIA AIRLINES D.D. 

CRAL-R-A

0,00125,000,000,000,000,000,000
CROATIA OSIGURANJE D.D. 

CROS-P-A

7.412,508.500,970,000,000,000,000,000
ČAKOVEČKI MLINOVI D.D. 

CKML-R-A

3.510,003.600,000,000,000,000,000,000
ČATEKS D.D. 

CTKS-R-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
ELEKTROMETAL D.D. 

ELKL-R-A

0,0020,000,000,000,000,000,000
Elektroprojekt d.d. 

ELKP-R-A

300,00545,000,000,000,000,000,000
ELEKTROPROMET D.D. 

ELPR-R-A

3,6011,880,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG  

EGB-S-LDX5

0,009.650,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LDX8

50,000,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG  

EGB-S-LSP3

0,0039,900,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG  

EGB-S-LSP4

0,0034,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LSP5

0,0028,100,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LSP6

0,0022,300,000,000,000,000,000
EUROHERC OSIGURANJE D.D. 

EHOS-R-A

0,004.500,000,000,000,000,000,000
Europlantaže dioničko d... 

EPLT-R-A

700,00885,000,000,000,000,000,000
EXPORTDRVO D.D. 

EXPD-R-A

400,00718,900,000,000,000,000,000
FINVEST CORP D.D. 

FNVC-R-A

22,0034,990,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-151A

97,200,000,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-157A

88,500,000,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-161A

90,0095,200,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-167A

85,7093,180,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-171A

82,5090,970,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-177A

79,5181,670,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-181A

73,5179,380,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-187A

71,5177,250,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-191A

67,5175,200,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-197A

64,5173,290,000,000,000,000,000
FRANCK D.D. 

FRNK-R-A

250,05500,000,000,000,000,000,000
Gabarit d.d. 

GBRT-R-A

700,00800,000,000,000,000,000,000
Helios Faros d.d. 

HEFA-R-A

0,00150,000,000,000,000,000,000
HG Spot d.d. 

HGSP-R-A

0,502,800,000,000,000,000,000
HIDROELEKTRA NISKOGRADN... 

HDEL-R-A

16,2819,900,000,000,000,000,000
HOTEL MEDENA D.D. 

HMDN-R-A

75,0088,900,000,000,000,000,000
HOTELI BAŠKA VODA D.D. 

HBVD-R-A

80,00116,400,000,000,000,000,000
HOTELI BRELA D.D. 

HBRL-R-A

9,109,490,000,000,000,000,000
HOTELI HALUDOVO MALINSK... 

HHLD-R-A

0,0079,500,000,000,000,000,000
HOTELI JADRAN D.D. 

HJDR-R-A

51,1398,000,000,000,000,000,000
HOTELI MAKARSKA D.D. 

HMAM-R-A

170,00179,990,000,000,000,000,000
HOTELI PODGORA D.D. 

HPDG-R-A

11,0124,000,000,000,000,000,000
HOTELI TUČEPI D.D. 

HTCP-R-A

133,00150,000,000,000,000,000,000
Hoteli Zlatni rat 

HZLA-R-A

55,0060,300,000,000,000,000,000
Hoteli Živogošće d.d. 

HZVG-R-A

25,0135,000,000,000,000,000,000
HPB D.D. 

HPB-R-A

815,00900,000,000,000,000,000,000
HRVATSKI DUHANI D.D. 

HRDH-R-A

72,00100,000,000,000,000,000,000
HTP KORČULA D.D. 

HTPK-R-A

55,1059,900,000,000,000,000,000
Humanitas d.d. za proiz... 

HMNS-R-A

33,000,000,000,000,000,000,000
IMUNOLOŠKI ZAVOD D.D. 

IMZV-R-A

0,0070,000,000,000,000,000,000
INFOSISTEM D.D. 

INFS-R-A

90,0095,000,000,000,000,000,000
IPK KANDIT D.D. 

IPKK-R-A

105,08117,000,000,000,000,000,000
Istarska kreditna banka... 

IKBA-P-A

1.020,971.450,000,000,000,000,000,000
ISTARSKA KREDITNA BANKA... 

IKBA-R-A

1.000,001.098,000,000,000,000,000,000
Istra d.d. 

ISTR-R-A

0,00500,000,000,000,000,000,000
ISTRA-AUTO D.D. 

ISAU-R-A

12,920,000,000,000,000,000,000
JADRAN D.D. 

JDTC-R-A

40,0042,900,000,000,000,000,000
JADRANSKO OSIGURANJE D.D. 

JDOS-R-A

2.930,003.015,000,000,000,000,000,000
JADROAGENT D.D. 

JDGT-R-A

704,00764,940,000,000,000,000,000
JELSA D.D. 

JLSA-R-A

0,00300,000,000,000,000,000,000
KAMENSKO D.D. ZAGREB 

KMSK-R-A

0,0016,850,000,000,000,000,000
KARLOVAČKA BANKA D.D. 

KABA-P-A

26,970,000,000,000,000,000,000
KBZ D.D. 

KBZ-R-A

100,00115,970,000,000,000,000,000
KOESTLIN D.D. 

KOES-R-A

0,00567,000,000,000,000,000,000
KOKA D.D. 

KOKA-R-A

235,00259,990,000,000,000,000,000
KONČAR - ELEKTRIČNI APA... 

KOSN-R-A

1.111,001.200,000,000,000,000,000,000
Končar - mjerni transfo... 

KOTR-P-A

1.282,001.349,000,000,000,000,000,000
Končar Sklopna postroje... 

KOSK-P-A

0,00150,000,000,000,000,000,000
KOTEKS D.D. 

KTKS-R-A

2,0710,000,000,000,000,000,000
KOTKA D.D. 

KTKA-R-A

400,00535,000,000,000,000,000,000
LAVČEVIĆ D.D. 

LVCV-R-A

88,0099,990,000,000,000,000,000
LEDO D.D. 

LEDO-R-A

8.500,008.630,000,000,000,000,000,000
LUCIDUS D.D. 

LCDS-R-A

14,2018,000,000,000,000,000,000
LURA D.D. 

LURA-R-A

326,00342,000,000,000,000,000,000
Meso-rad dioničko društ... 

MESR-R-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO FINANCIJA 

RHMF-A-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO ZA JAV. RA... 

RHMJ-A-A

0,00200,000,000,000,000,000,000
MIV D.D. VARAŽDIN 

MIV-R-A

2.156,082.900,000,000,000,000,000,000
MLINAR D.D. KRIŽEVCI 

MLNR-R-A

410,00500,000,000,000,000,000,000
MONTER-STROJARSKE MONTA... 

MTSM-R-A

0,0050.000,000,000,000,000,000,000
NAVA BANKA D.D. ZAGREB 

NVBA-R-A

0,009,000,000,000,000,000,000
Nexe grupa d.d. 

NEXE-R-A

80,0085,000,000,000,000,000,000
Palace hotel d.d. 

PLCH-R-A

0,00129,990,000,000,000,000,000
PISMORAD D.D. 

PSMR-R-A

240,00265,000,000,000,000,000,000
PODRAVSKA BANKA D.D. 

PDBA-R-A

200,00249,990,000,000,000,000,000
POUNJE D.D. 

PUNT-R-A

0,251,450,000,000,000,000,000
Quaestus nekretnine 

QUNE-R-A

10,0012,990,000,000,000,000,000
RAZVITAK D.D. 

RZVI-R-A

0,0032,720,000,000,000,000,000
SEM 1986 D.D. 

SM86-R-A

155,00199,000,000,000,000,000,000
SLATINSKA BANKA 

SNBA-R-A

43,0544,960,000,000,000,000,000
Slobodna Dalmacija d.d. 

SLDM-R-A

0,0024,790,000,000,000,000,000
SPAČVA D.D. VINKOVCI 

SPVA-R-A

21,5044,000,000,000,000,000,000
SPIN VALIS D.D. 

SPNV-R-A

410,000,000,000,000,000,000,000
SZIF D.D. 

SLPF-R-A

38,4238,990,000,000,000,000,000
TANKERKOMERC D.D 

TNKC-R-A

0,00698,000,000,000,000,000,000
TEHNOMONT D.D. 

THMT-R-A

106,06149,990,000,000,000,000,000
TEKSTILPROMET D.D. 

TKPR-R-A

240,00290,000,000,000,000,000,000
TERRA FIRMA D.D. 

TRFM-R-A

150,00155,000,000,000,000,000,000
Terra Mediterranea d.d. 

TRMD-R-A

0,0022,500,000,000,000,000,000
TISAK D.D. 

TISK-R-A

200,02214,000,000,000,000,000,000
TLM D.D. 

TLM-R-A

5,4010,000,000,000,000,000,000
TOZ PENKALA, TVORNICA O... 

TOZ-R-A

42,0165,000,000,000,000,000,000
TUP D.D. 

TUPD-R-A

50,000,000,000,000,000,000,000
TVORNICA STOČNE HRANE D... 

TSHC-R-A

8.000,009.500,000,000,000,000,000,000
ULJANIK D.D. 

ULJN-R-A

40,0051,500,000,000,000,000,000
VABA D.D. 

BPBA-R-A

5,606,810,000,000,000,000,000
Vajda d.d. Čakovec 

MIVA-R-A

221,00230,000,000,000,000,000,000
VELEBIT ZIF D.D. 

VLBT-R-A

7,409,470,000,000,000,000,000
VELEBIT ŽIVOTNO OSIGURA... 

VZIO-R-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
Veliebit osiguranje d.d. 

VELO-R-A

0,0085,880,000,000,000,000,000
Viro tvornica šećera d.d. 

VIRO-R-A

315,01335,000,000,000,000,000,000
VIS D.D. 

VIS-R-A

6,0015,000,000,000,000,000,000
Vjesnik d.d. 

VJSN-R-A

0,0024,900,000,000,000,000,000
Vodoprivreda Zagreb d.d. 

VDZG-R-A

0,00300,000,000,000,000,000,000
ZAGREBAČKE PEKARNE KLAR... 

ZPKL-R-A

0,00170,000,000,000,000,000,000
ZAGREBAČKO ELEKTROTEHNI... 

ZEP-R-A

0,0045,500,000,000,000,000,000
ZIF BREZA INVEST D.D. V... 

BRIN-R-A

16,5019,000,000,000,000,000,000
ZIF FIMA PROPRIUS D.D. 

FMPS-R-A

11,3012,200,000,000,000,000,000
ZLATNI RAT D.D. 

ZLAR-R-A

4,0010,000,000,000,000,000,000
ŽITNJAK D.D. 

ZTNJ-R-A

207,00220,000,000,000,000,000,000
  prikaži/snimi kao Excel



Zagrebačka burza - obveznice


Obveznice
Posljednji update podataka: 16.9.2014 16:45:02
NazivSimbolKupnjaProdajaNajvišaNajnižaZadnja %%promjenePrometKoličina
Atlantic Grupa dioničko... 

ATGR-O-169A

0,00107,000,000,000,000,000,000
Jadrolinija, društvo za... 

JRLN-O-17AA

98,500,000,000,000,000,000,000
Metronet telekomunikaci... 

MTEL-O-137A

0,0068,000,000,000,000,000,000
Ministarstvo financija ... 

RHMF-O-17BA

108,900,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO FINANCIJA 

RHMF-O-203A

115,500,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO FINANCIJA 

RHMF-O-227E

116,500,000,000,000,000,000,000
Ministarstvo financija ... 

RHMF-O-247E

111,30112,50112,50112,50112,501,35428.649,0850.000
ERSTE & STEIERMARKI... 

RIBA-O-177A

104,85106,990,000,000,000,000,000
  prikaži/snimi kao Excel

Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza ne odgovara za točnost objavljenih podataka.