Burze:
Oglas:
Početna > Burze > Dionice > Zagrebačka burza
  • Smanji veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Povećaj veličinu slova

 


Zagrebačka burza


Napomena: podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
Arhiva: prikaži/snimi kao Excel

INDEKSI
Ukupni promet: 15.367.476,62 Kn
Indeks Datum Vrijednost %promjene
CROBEX 10.04.2014 1.744,32 - 0,32
CROBEX10 10.04.2014 981,85 - 0,78
trgovanje
Posljednji update podataka: 25.7.2014 16:45:41
NazivSimbolKupnjaProdajaNajvišaNajnižaZadnja%promjenePrometKoličina
 EGB-S-LDXB0,0036,0035,0034,2034,20-3,6921.284,00620
 EGB-S-LGD60,000,00102,60102,60102,60-2,291.026,0010
 EGB-S-SBU70,000,0022,0022,0022,00-3,59110,005
 EGB-S-SDX90,000,0073,9073,9073,900,8222.170,00300
 EGB-S-SDXA0,000,0057,6054,0056,603,87178.690,003.160
 EGB-S-SSP77,009,708,608,508,602,384.691,00546
 EGB-S-SSP80,0014,6014,5014,5014,502,84217,5015
AD PLASTIK D.D. 

ADPL-R-A

128,35131,98132,00130,01130,01-0,02149.641,641.137
ADRIS GRUPA D.D. 

ADRS-P-A

283,01286,00287,00285,00285,00-0,03210.593,46736
ADRIS GRUPA D.D. 

ADRS-R-A

306,01319,00319,00310,00319,002,75170.950,00550
ARENATURIST D.D. 

ARNT-R-A

372,99377,44380,00370,00377,400,5748.409,80128
ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 

ATPL-R-A

325,00327,24327,25327,24327,250,928.508,4526
BADEL 1862 D. D. 

BD62-R-A

14,2015,3715,4414,7915,447,3749.207,503.294
BELJE D.D. 

BLJE-R-A

37,7838,0038,6938,0038,00-0,2447.110,311.237
BRODOSPAS D.D. SPLIT 

BDSS-R-A

285,05314,99300,00300,00300,005,266.300,0021
DALEKOVOD D.D. 

DLKV-R-A

17,0018,2017,8817,6217,885,491.940,60109
ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 

DDJH-R-A

46,5147,8947,1146,5146,51-2,4734.824,74744
Elektroprojekt d.d. 

ELKP-R-A

280,00545,00280,03280,03280,03-2,4267.207,20240
ERICSSON NIKOLA TESLA D... 

ERNT-R-A

1.381,131.435,001.473,001.380,011.435,00-2,382.105.040,681.467
Genera d.d. 

VERN-R-A

42,5144,8144,7744,7744,77-0,043.133,9070
HOTELI BRELA D.D. 

HBRL-R-A

6,887,497,007,007,001,895.180,00740
HOTELI MAESTRAL D.D. 

HMST-R-A

331,00339,99336,00330,00330,00-4,06181.398,08549
Hoteli Živogošće d.d. 

HZVG-R-A

19,0036,0019,0019,0019,00-9,52570,0030
HRVATSKE TELEKOMUNIKACI... 

HT-R-A

150,26153,89154,00152,11152,41-0,89542.556,173.534
HTP KORČULA D.D. 

HTPK-R-A

45,2648,5045,2645,2645,260,118.780,44194
HUP-ZAGREB D.D. 

HUPZ-R-A

1.630,001.680,001.638,001.630,021.630,020,0029.396,2618
IMPERIAL D.D. 

HIMR-R-A

441,05459,93460,47441,01460,47-0,493.586,468
INA - INDUSTRIJA NAFTE ... 

INA-R-A

3.950,004.020,004.020,004.000,004.020,000,5040.060,0010
INGRA D.D. 

INGR-R-A

2,472,522,542,422,520,4029.847,5212.124
Institut IGH d.d. 

IGH-R-A

125,12130,90131,40125,11130,890,7313.769,80105
JADRANSKA BANKA D.D. ŠI... 

JDBA-R-A

910,00949,00940,00940,00940,00-0,5356.400,0060
JADROAGENT D.D. 

JDGT-R-A

679,00700,00680,11680,11680,110,053.400,555
JANAF D.D. 

JNAF-R-A

2.766,002.900,002.860,002.700,012.860,004,19787.516,40290
KONČAR D.D. 

KOEI-R-A

683,00694,96700,00680,55680,55-1,4345.223,2165
KONČAR-D&ST D.D. 

KODT-R-A

981,021.000,00981,03981,03981,03-1,4711.772,3612
KRAŠ D. D. 

KRAS-R-A

357,00383,78383,88369,90383,889,652.659,207
LEDO D.D. 

LEDO-R-A

8.900,009.040,009.050,008.970,008.970,00-0,7736.099,994
LIBURNIA RIVIERA HOTELI... 

LRH-R-A

3.151,003.210,003.220,003.200,003.210,000,47109.050,0034
LOŠINJSKA PLOVIDBA-HOLD... 

LPLH-R-A

147,84152,95153,84148,36153,848,1264.516,52431
LUKA RIJEKA D.D. 

LKRI-R-A

75,0376,8076,8075,0176,002,1856.699,56745
MLINAR D.D. KRIŽEVCI 

MLNR-R-A

400,00549,00400,00400,00400,009,592.000,005
PETROKEMIJA D.D. 

PTKM-R-A

40,1541,5142,0039,9540,150,4848.507,101.160
PLAVA LAGUNA D.D. 

PLAG-R-A

3.106,033.248,003.106,213.106,003.106,00-0,6840.380,4413
PODRAVKA D.D. 

PODR-R-A

307,02312,80312,99307,00307,00-0,8272.728,00234
PODRAVSKA BANKA D.D. 

PDBA-R-A

190,00240,00190,00190,00190,00-5,001.520,008
PROFICIO D.D. 

PRFC-R-A

22,0423,3922,0622,0022,00-2,277.227,62328
RIVIERA ADRIA D.D. 

RIVP-R-A

17,1017,2117,1016,8017,10-2,0144.954,162.660
RIZ-ODAŠILJAČI D.D. 

RIZO-R-A

66,0468,1070,0067,0367,03-6,1550.416,71731
SAPONIA D.D. 

SAPN-R-A

207,50212,90210,00210,00210,001,3810.920,0052
SEM 1986 D.D. 

SM86-R-A

145,00150,00150,00150,00150,001,3560.000,00400
SN HOLDING D.D. 

SNHO-R-A

243,00250,00250,00242,18247,003,84449.319,301.806
SOLARIS D.D. 

SLRS-R-A

680,15739,90745,58720,00720,00-1,2397.072,47134
SUNČANI HVAR D.D. 

SUNH-R-A

8,0114,8610,0010,0010,000,008.000,00800
TEHNIKA D.D. 

THNK-R-A

455,10469,00469,00469,00469,00-1,9021.105,0045
TURISTHOTEL D.D. 

TUHO-R-A

1.910,002.000,001.910,001.907,331.910,00-0,3711.449,326
ULJANIK PLOVIDBA D.D. 

ULPL-R-A

174,01177,50176,00175,99176,001,8924.639,80140
Valamar Adria Holding d... 

KORF-R-A

221,05222,98223,44221,05221,060,40635.960,512.854
Valamar grupa d.d. 

VLHO-R-A

202,10204,37204,37201,20204,371,9175.035,06369
VARTEKS D.D. VARAŽDIN 

VART-R-1

16,0717,6617,7716,0616,06-4,0011.613,16700
VIADUKT D.D. 

VDKT-R-A

243,00249,00241,02241,01241,02-3,592.651,1611
Viro tvornica šećera d.d. 

VIRO-R-A

390,10433,50418,64418,64418,644,663.349,128
Vupik d.d. 

VPIK-R-A

85,0089,5090,0084,0485,50-1,8816.474,46191
ZVIJEZDA D.D. 

ZVZD-R-A

2.820,002.896,002.879,002.820,002.879,00-0,1136.778,0013
ŽITNJAK D.D. 

ZTNJ-R-A

215,00539,99215,00215,00215,007,4910.965,0051
  prikaži/snimi kao Excel

ponude za kupnju i prodaju
Posljednji update podataka: 25.7.2014 16:45:41
NazivSimbolKupnjaProdajaNajvišaNajnižaZadnja%promjenePrometKoličina
 

EGB-S-LNG2

8,0012,400,000,000,000,000,000
KENTBANK D.D. 

BRBA-P-A

3.000,003.900,000,000,000,000,000,000
ACI D.D. 

ACI-R-A

5.215,005.698,000,000,000,000,000,000
AGROMEĐIMURJE D.D. ČAKO... 

AGMM-R-A

150,00398,800,000,000,000,000,000
APARTMANI MEDENA D.D. 

AMDN-R-A

70,00100,000,000,000,000,000,000
ATLANTIC GRUPA D.D. 

ATGR-R-A

910,02917,990,000,000,000,000,000
ATLAS D.D. 

ATLS-R-A

0,006,700,000,000,000,000,000
ATLAS NEKRETNINE D.D. 

ATLN-R-A

47,1549,730,000,000,000,000,000
AUTO-HRVATSKA D.D. 

AUHR-R-A

395,10409,000,000,000,000,000,000
BANKA SONIC D.D. 

SSNC-P-A1

0,00600,000,000,000,000,000,000
BC INSTITUT D.D. 

BCIN-R-A

394,01415,960,000,000,000,000,000
BILOKALNIK D.D. 

BLKL-R-A

30,1371,000,000,000,000,000,000
BRESTOVAC D.D. 

BRST-R-A

0,0074,980,000,000,000,000,000
BRIONKA D.D. 

BRNK-R-A

5,0022,780,000,000,000,000,000
Brodogradilište Viktor ... 

VLEN-R-B

3,757,500,000,000,000,000,000
Brodograđevna industrij... 

3MAJ-R-A

0,00280,000,000,000,000,000,000
BRODOMERKUR D.D. 

BDMR-R-A

300,00400,000,000,000,000,000,000
CHROMOS AGRO D.D. 

CHAG-R-A

200,01232,000,000,000,000,000,000
CROATIA AIRLINES D.D. 

CRAL-R-A

0,00159,990,000,000,000,000,000
CROATIA OSIGURANJE D.D. 

CROS-P-A

7.500,9712.997,960,000,000,000,000,000
CROATIA OSIGURANJE D.D. 

CROS-R-A

7.200,057.430,000,000,000,000,000,000
ČAKOVEČKI MLINOVI D.D. 

CKML-R-A

3.260,073.350,000,000,000,000,000,000
ČATEKS D.D. 

CTKS-R-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
DUBROVAČKO PRIMORJE D.D. 

DUPM-R-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
ELEKTROMETAL D.D. 

ELKL-R-A

0,0025,000,000,000,000,000,000
ELEKTROPROMET D.D. 

ELPR-R-A

3,6013,020,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG  

EGB-S-LDX5

180,000,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG  

EGB-S-LDX7

143,000,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LDX8

103,00120,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LNG1

7,000,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG  

EGB-S-LSP3

34,400,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG  

EGB-S-LSP4

29,400,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LSP5

22,000,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LSP6

18,400,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LWL4

0,00131,900,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-SGD6

0,00125,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-SHT3

28,000,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-SSL5

0,0038,000,000,000,000,000,000
EUROHERC OSIGURANJE D.D. 

EHOS-R-A

0,002.999,000,000,000,000,000,000
Europlantaže dioničko d... 

EPLT-R-A

700,00885,000,000,000,000,000,000
EXPORTDRVO D.D. 

EXPD-R-A

400,00718,900,000,000,000,000,000
FINVEST CORP D.D. 

FNVC-R-A

21,0136,010,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-151A

95,9198,670,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-157A

86,100,000,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-161A

89,8995,200,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-167A

85,6093,180,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-171A

82,4184,050,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-177A

79,4181,670,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-181A

73,4179,380,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-187A

71,4177,250,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-191A

67,4175,200,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-197A

64,4173,290,000,000,000,000,000
FRANCK D.D. 

FRNK-R-A

500,00505,000,000,000,000,000,000
Gabarit d.d. 

GBRT-R-A

700,00800,000,000,000,000,000,000
Helios Faros d.d. 

HEFA-R-A

0,00197,990,000,000,000,000,000
HG Spot d.d. 

HGSP-R-A

0,501,990,000,000,000,000,000
HIDROELEKTRA NISKOGRADN... 

HDEL-R-A

25,0128,980,000,000,000,000,000
HOTEL MEDENA D.D. 

HMDN-R-A

60,0174,000,000,000,000,000,000
HOTELI BAŠKA VODA D.D. 

HBVD-R-A

0,00116,400,000,000,000,000,000
HOTELI HALUDOVO MALINSK... 

HHLD-R-A

0,0078,000,000,000,000,000,000
HOTELI JADRAN D.D. 

HJDR-R-A

41,0077,820,000,000,000,000,000
HOTELI MAKARSKA D.D. 

HMAM-R-A

155,01170,000,000,000,000,000,000
HOTELI PODGORA D.D. 

HPDG-R-A

11,0024,000,000,000,000,000,000
HOTELI TUČEPI D.D. 

HTCP-R-A

0,00150,000,000,000,000,000,000
Hoteli Vodice dioničko ... 

HVDC-R-A

0,00140,000,000,000,000,000,000
Hoteli Zlatni rat 

HZLA-R-A

46,1355,000,000,000,000,000,000
HPB D.D. 

HPB-R-A

880,001.099,000,000,000,000,000,000
HRVATSKI DUHANI D.D. 

HRDH-R-A

60,1086,990,000,000,000,000,000
HTP OREBIĆ D.D. 

HTPO-R-A

66,0075,000,000,000,000,000,000
Humanitas d.d. za proiz... 

HMNS-R-A

33,000,000,000,000,000,000,000
ILIRIJA D.D. 

ILRA-R-A

480,00533,490,000,000,000,000,000
IMUNOLOŠKI ZAVOD D.D. 

IMZV-R-A

2,00118,910,000,000,000,000,000
INFOSISTEM D.D. 

INFS-R-A

114,00159,000,000,000,000,000,000
IPK KANDIT D.D. 

IPKK-R-A

139,25149,000,000,000,000,000,000
Istarska kreditna banka... 

IKBA-P-A

0,001.450,000,000,000,000,000,000
ISTARSKA KREDITNA BANKA... 

IKBA-R-A

870,001.099,000,000,000,000,000,000
Istra d.d. 

ISTR-R-A

0,006.000,000,000,000,000,000,000
ISTRA-AUTO D.D. 

ISAU-R-A

12,920,000,000,000,000,000,000
JADRAN D.D. 

JDTC-R-A

18,0028,100,000,000,000,000,000
JADRANKA D.D. 

JDRA-R-A

709,00730,000,000,000,000,000,000
JADRANSKO OSIGURANJE D.D. 

JDOS-R-A

2.801,012.949,000,000,000,000,000,000
JADROPLOV D. D. 

JDPL-R-A

136,00139,950,000,000,000,000,000
JAMNICA D.D. 

JMNC-R-A

72.150,0074.499,000,000,000,000,000,000
JELSA D.D. 

JLSA-R-A

0,00300,000,000,000,000,000,000
KAMENSKO D.D. ZAGREB 

KMSK-R-A

0,0016,870,000,000,000,000,000
KARLOVAČKA BANKA D.D. 

KABA-P-A

25,980,000,000,000,000,000,000
KARLOVAČKA BANKA D.D. 

KABA-R-A

7,009,000,000,000,000,000,000
Kaštelanski staklenici ... 

KSST-R-A

310,00329,980,000,000,000,000,000
KBZ D.D. 

KBZ-R-A

100,00127,070,000,000,000,000,000
KOESTLIN D.D. 

KOES-R-A

0,00567,890,000,000,000,000,000
KOKA D.D. 

KOKA-R-A

210,00265,000,000,000,000,000,000
Končar - mjerni transfo... 

KOTR-P-A

1.300,001.320,000,000,000,000,000,000
Končar Sklopna postroje... 

KOSK-P-A

0,00120,000,000,000,000,000,000
Končar Sklopna postroje... 

KOSK-R-A

0,00120,000,000,000,000,000,000
KONČAR-D&ST D.D. 

KODT-P-A

976,00998,980,000,000,000,000,000
KOTEKS D.D. 

KTKS-R-A

0,993,740,000,000,000,000,000
KOTKA D.D. 

KTKA-R-A

334,00500,000,000,000,000,000,000
KUTJEVO D.D. 

KTJV-R-A

15,0216,750,000,000,000,000,000
LAVČEVIĆ D.D. 

LVCV-R-A

80,0299,990,000,000,000,000,000
LUCIDUS D.D. 

LCDS-R-A

12,6014,980,000,000,000,000,000
LUKA PLOČE D.D. 

LKPC-R-A

542,00550,000,000,000,000,000,000
LURA D.D. 

LURA-R-A

291,00325,000,000,000,000,000,000
Magma d.d. 

MGMA-R-A

1,401,650,000,000,000,000,000
MAISTRA D.D. 

MAIS-R-A

113,13115,970,000,000,000,000,000
MARASKA D.D. 

MRSK-R-A

0,0099,990,000,000,000,000,000
MEDIKA D.D. 

MDKA-R-A

0,0021.000,000,000,000,000,000,000
Meso-rad dioničko društ... 

MESR-R-A

0,0099,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO FINANCIJA 

RHMF-A-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO ZA JAV. RA... 

RHMJ-A-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
MIV D.D. VARAŽDIN 

MIV-R-A

2.011,002.500,000,000,000,000,000,000
MONTER-STROJARSKE MONTA... 

MTSM-R-A

5.000,0050.000,000,000,000,000,000,000
NAVA BANKA D.D. ZAGREB 

NVBA-R-A

0,509,000,000,000,000,000,000
Nexe grupa d.d. 

NEXE-R-A

80,0085,000,000,000,000,000,000
Olympia Vodice d.d. 

OLVD-R-A

60,03250,000,000,000,000,000,000
Opeka d.d. za proizvodn... 

OPEK-R-A

240,000,000,000,000,000,000,000
Optima telekom d.d. za 

OPTE-R-A

4,505,870,000,000,000,000,000
Palace hotel d.d. 

PLCH-R-A

100,00130,000,000,000,000,000,000
PBZ D.D. 

PBZ-R-A

447,00462,500,000,000,000,000,000
PIK D.D. 

PIKR-R-A

101,02144,990,000,000,000,000,000
PIK-VINKOVCI D.D. 

PIVK-R-A

130,00170,000,000,000,000,000,000
PISMORAD D.D. 

PSMR-R-A

250,00270,000,000,000,000,000,000
POUNJE D.D. 

PUNT-R-A

0,770,980,000,000,000,000,000
PULJANKA D.D. 

PLJK-R-A

1,0010,000,000,000,000,000,000
Quaestus nekretnine 

QUNE-R-A

10,0019,000,000,000,000,000,000
RAZVITAK D.D. 

RZVI-R-A

0,0035,850,000,000,000,000,000
SLATINSKA BANKA 

SNBA-R-A

40,1142,000,000,000,000,000,000
Slobodna Dalmacija d.d. 

SLDM-R-A

0,0020,000,000,000,000,000,000
SPAČVA D.D. VINKOVCI 

SPVA-R-A

11,1324,180,000,000,000,000,000
SPIN VALIS D.D. 

SPNV-R-A

400,000,000,000,000,000,000,000
SUNCE OSIGURANJE D.D. 

SCOS-R-A

0,004.500,000,000,000,000,000,000
SZIF D.D. 

SLPF-R-A

30,7033,000,000,000,000,000,000
TANKERKOMERC D.D 

TNKC-R-A

0,00698,000,000,000,000,000,000
TANKERSKA PLOVIDBA D.D. 

TNPL-R-A

316,00343,770,000,000,000,000,000
TEHNOMONT D.D. 

THMT-R-A

130,00275,000,000,000,000,000,000
TEKSTILPROMET D.D. 

TKPR-R-A

0,00300,000,000,000,000,000,000
TERRA FIRMA D.D. 

TRFM-R-A

100,00144,000,000,000,000,000,000
Terra Mediterranea d.d. 

TRMD-R-A

8,0025,000,000,000,000,000,000
TISAK D.D. 

TISK-R-A

174,01187,990,000,000,000,000,000
TLM D.D. 

TLM-R-A

7,3320,000,000,000,000,000,000
TOZ PENKALA, TVORNICA O... 

TOZ-R-A

32,0270,000,000,000,000,000,000
TVORNICA DUHANA ZAGREB ... 

TDZ-R-A

0,002.600,000,000,000,000,000,000
TVORNICA STOČNE HRANE D... 

TSHC-R-A

8.700,009.000,000,000,000,000,000,000
ULJANIK D.D. 

ULJN-R-A

40,0058,770,000,000,000,000,000
VABA D.D. 

BPBA-R-A

6,837,200,000,000,000,000,000
Vajda d.d. Čakovec 

MIVA-R-A

229,98250,000,000,000,000,000,000
VELEBIT ZIF D.D. 

VLBT-R-A

7,359,470,000,000,000,000,000
VELEBIT ŽIVOTNO OSIGURA... 

VZIO-R-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
Veliebit osiguranje d.d. 

VELO-R-A

0,0085,880,000,000,000,000,000
VIS D.D. 

VIS-R-A

6,0016,000,000,000,000,000,000
Vjesnik d.d. 

VJSN-R-A

0,0024,900,000,000,000,000,000
Vodoprivreda Zagreb d.d. 

VDZG-R-A

0,00115,000,000,000,000,000,000
ZAGREBAČKA BANKA D.D. 

ZABA-R-A

31,5233,320,000,000,000,000,000
ZAGREBAČKE PEKARNE KLAR... 

ZPKL-R-A

0,00194,000,000,000,000,000,000
ZAGREBAČKO ELEKTROTEHNI... 

ZEP-R-A

30,0045,500,000,000,000,000,000
ZIF BREZA INVEST D.D. V... 

BRIN-R-A

16,5117,900,000,000,000,000,000
ZIF FIMA PROPRIUS D.D. 

FMPS-R-A

12,6215,000,000,000,000,000,000
ZLATNI RAT D.D. 

ZLAR-R-A

4,029,400,000,000,000,000,000
ZVEČEVO D.D. 

ZVCV-R-A

70,0074,980,000,000,000,000,000
  prikaži/snimi kao Excel



Zagrebačka burza - obveznice


Obveznice
Posljednji update podataka: 25.7.2014 16:45:41
NazivSimbolKupnjaProdajaNajvišaNajnižaZadnja %%promjenePrometKoličina
Metronet telekomunikaci... 

MTEL-O-137A

0,0050,000,000,000,000,000,000
Ministarstvo financija ... 

RHMF-O-167A

105,600,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO FINANCIJA 

RHMF-O-172A

100,150,000,000,000,000,000,000
Ministarstvo financija ... 

RHMF-O-17BA

105,800,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO FINANCIJA 

RHMF-O-203A

112,80115,250,000,000,000,000,000
Ministarstvo financija ... 

RHMF-O-247E

110,500,00111,20111,20111,200,188.464.870,931.000.000
ERSTE & STEIERMARKI... 

RIBA-O-177A

105,00105,100,000,000,000,000,000
  prikaži/snimi kao Excel

Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza ne odgovara za točnost objavljenih podataka.