Oglas:
Početna > CROBEX®
  • Smanji veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Povećaj veličinu slova


CROBEX®


CROBEX© je službeni indeks Zagrebačke burze d.d. Počeo se objavljivati 1. rujna 1997. godine. Bazni datum je 1. srpnja 1997. godine, a bazna vrijednost 1.000. CROBEX© je indeks vagan na osnovi free float tržišne kapitalizacije, pri čemu je težina pojedine dionice ograničena na 15%. Ukoliko se nekom od dionica koje sačinjavaju CROBEX© nije trgovalo predmetnog dana, uzima se zadnja cijena.

Računa se kontinuirano tijekom trgovine koristeći zadnje cijene.

U sastav indeksa CROBEX© ulazi 25 dionica s najvećim srednjakom udjela. Revizija indeksa obavlja se po završetku trgovine, svakog trećeg petka u mjesecu ožujku i rujnu te se primjenjuje od sljedećeg trgovinskog dana. U slučaju izvanrednih događaja koji mogu utjecati na realnost i vjerodostojnost indeksa CROBEX© u razdoblju između dviju redovitih revizija, Komisija za indeks može izvršiti izvanrednu reviziju načina izračuna indeksa CROBEX©, na način da se nekoj dionici u indeksu smanji težina ili da dionicu isključi iz indeksa.

- opširnije

Sastav CROBEX® indeksa na dan 19. rujna 2016. godine (PDF)



Stanje CROBEX indeksa


Posljednji update podataka: 19.1.2017 18:00:27
NazivSimboljTraderKupnjaProdajaNajvišaNajnižaProsječnaZadnja%promjenePrometKoličina
AD PLASTIK D.D.ADPL-R-A139,25140,00140,00139,36139,97139,36-0,44177.767,691.270
ADRIS GRUPA D.D.ADRS-P-A466,08468,99468,99465,95466,08468,990,70274.055,44588
ARENATURIST D.D.ARNT-R-A501,00514,89515,50500,00504,97514,990,642.584.960,585.119
ATLANTIC GRUPA D.D.ATGR-R-A901,00950,00961,02934,25949,52942,002,51931.474,90981
ATLANTSKA PLOVIDBA D.D.ATPL-R-A292,01299,92290,12290,12290,12290,12-1,571.450,605
BELJE D.D.BLJE-R-A24,3424,8424,8324,3424,7024,35-0,614.125,49167
ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D.DDJH-R-A44,9245,8945,2144,9345,0944,93-1,1285.045,991.886
DALEKOVOD D.D.DLKV-R-A13,9114,2014,1913,9214,0913,92-0,4323.953,201.700
ERICSSON NIKOLA TESLA D.D.ERNT-R-A1.240,001.260,001.269,991.230,001.231,911.230,00-1,9045.580,5537
IMPERIAL D.D.HIMR-R-A815,00888,00815,01815,00815,00815,00-1,8120.375,0325
HRVATSKE TELEKOMUNIKACIJE D.D.HT-R-A173,30174,38174,45173,10173,59173,700,06284.347,701.638
INGRA D.D.INGR-R-A3,083,213,203,093,143,205,26127.333,5740.550
KONČAR D.D.KOEI-R-A737,00755,00750,99740,00749,11740,001,20241.214,90322
KRAŠ D. D.KRAS-R-A534,11545,00540,00540,00540,00540,000,1775.600,00140
LEDO D.D.LEDO-R-A10.761,0310.899,0010.899,9910.761,0110.816,4010.899,990,0054.082,025
LUKA PLOČE D.D.LKPC-R-A561,60568,00561,50561,21561,42561,50-0,4024.702,3544
LUKA RIJEKA D.D.LKRI-R-A48,0049,3848,0047,3147,5248,00-1,0522.569,67475
Optima telekom d.d. zaOPTE-R-A2,722,792,792,712,782,72-1,4522.891,918.232
PODRAVKA D.D.PODR-R-A381,00384,90384,90381,00381,81381,000,27232.523,47609
Valamar Riviera d.d.RIVP-R-A38,6038,8639,0338,2538,8738,840,80928.189,6723.878
TANKERSKA NEXT GENERATION d.d.TPNG-R-A75,7576,7075,7575,7575,7575,75-0,39757,5010
ULJANIK PLOVIDBA D.D.ULPL-R-A157,52162,990,000,000,000,000,000,000
VARTEKS D.D. VARAŽDINVART-R-116,9717,3917,1016,9516,9816,95-1,055.688,00335
ZAGREBAČKA BANKA D.D.ZABA-R-A59,3560,8761,9959,3560,1359,350,4479.913,721.329
  prikaži/snimi kao Excel | Ukupan promet: 6.248.603,95 HRK

Crobexi porasli drugi dan zaredom, najlikvidnija Valamar Riviera

26.10.2016 17:15:00 | Autor/Izvor: poslovni.hr

Redovni dionički promet je u odnosu na jučerašnji porastao za milijun kuna te je iznosio 10,3 milijuna kuna.

Ključni indeksi Zagrebačke burze trgovanje su drugi dan zaredom zaključili porastom. CROBEX je uvećan za 0,20 posto na 1.969,94 boda. Od sastavnica Crobexa s većim težinskim udjelom, najviše su porasle dionice Leda (+1,08%) i HT-a (+0,95%). CROBEX10 je porastao za 0,26 posto na 1.135,10 bodova. Sektorski indeksi trgovanje su zaključili u rasponu od -1,06 posto koliko je umanjen CROBEXtransport do +0,52 posto koliko je porastao CROBEXindustrija, navodi portal hrportfolio.

Ukupni redovni promet na ZSE ...

Cijeli članak, Autor/Izvor: poslovni.hr, 26.10.2016 17:15:00